صفحه نخست درباره ما تماس با ما جستجو در گواهينامه ها آرشيو مقالات مشتریان ما پروژه ها
English فارسی
 

سامانه مديريت هوشمند ساختمان (BMS) و اتوماسیون صنعتی

BMS مخفف Building Management System است که در علم نوین به زبان ساده، سیستم مدیریت هوشمند ساختمان معنا شده است. حال اين مديريت مي تواند براي يك سازه بزرگ مانند برج يا فرودگاه طراحي شده باشد و يا براي منزل مسكوني يا ويلا. همگان معتقداند اداره ی امور یک ساختمان نیازمند مدیریتی بهینه است که باید در هر یک از قسمتها به نحو احسن انجام شود، تا بتواند بازدهی خوبی داشته باشد که مسلماً این بازدهی در بهینه سازی مصرف انرژی موثر خواهد بود. اين مديريت سبب ميشود شما علاوه بر داشتن امكانات رفاهي و آسايشي، بتوانید ساختمان خود رابا نوعي حفاظت ویژه و ایمنی تقویت شده تحت كنترل و نظارت خود قراردهید. یعنی به زبان ساده تر، علاوه بر مدیریت انرژی مصرفی خود، هزینه های جاری زندگیتان را بسیار کاهش می دهید. در عصر جديد سيستمهاي الكترونيكي جديدي به بازار عرضه شده اند كه توانایی اداره ی امور را به صورت كاملاً دقيق و هوشمند به مشتریان میدهند که به آنها سيستم الكترونيكي هوشمند مي گويند و كارشان صرفا مديريت است.

سيستم هاي مديريت هوشمندي كه توسط اين موسسه طراحي مي گردند، بر اساس واسط هايي طراحي مي گردند كه اختراي ثبت شده هيات علمي همين موسسه بوده، به همين دليل نه تنها از هزينه بسيار پايين تري نسبت به نمونه هاي مشابه خارحي مانند Siemens, Johnson Control , Honeywell برخوردارند،قابليت هاي كنترلي بسيار بيشتري ايجاد مي كنند و به واسطه اين توانايي ها، تمامي نياز هاي مشتري قابليت ارضا مي يابد.

معرفي قابليت هاي سيستم مديريت ساختمان : موسسه رشد قلم چی (BMS)

اين سيستم قابليت نظارت، ثبت و کنترل موارد زير را دارا مي باشد :

 • generators , UPS
 • آسانسور ها
 • سيستم تهويه هواي مطبوع
 • اگزوز فن ها
 • سيستم اعلام حريق
 • سيستم اطفاء حريق
 • کنترل روشنايي واحد ها
 • کنترل درب هاي خروج اضطراري
 • كنترل آسانسور ها
 • كنترل سيستم هاي كنترل تردد
 • كنترل سرويس هاي بهداشتي

اين سيستم قابليت مديريت به صورت on-line و از راه دور را (بصورت تحت شبكه )دارا مي باشد.

همچنین این سیستم قابلیت هرگونه انجام اتوماسیون صنعتی را دارا نیز می باشد و در صنعت نیز کاربردهای فراوانی دارد.

اتوماسیون هوشمند تخصصی اتاقهای سوییچ، سرور و مراکز دادهProfessional Data Center Automation Solutions

موسسه خدمات مدیریت و فن آوری رشد قلم چی، ارایه کننده راهکارهای منحصر به فرد اتوماسیون مرکز داده ها، اتاقهای سوییچ و سرور می باشد. این سیستم های اتوماسیون با استفاده از بخشی از اختراعات این موسسه و همچنین تجهیزات تولید شده توسط بهترین برندهای اتوماسیون دنیا تجهیز شده، با نرم افزارهای تخصصی تحت شبکه اتوماسیون این موسسه به بهترین شیوه ممکن، امنیت و قابلیت اطمینان مرکز داده های شما را تضمین می کنند.

از آنجا که این موسسه مولف استانداردهای ملی امنیت الکترونیک ایران، به سفارش سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد، تمامی سیستم های اتوماسیون ارایه شده این موسسه، دارای بالاترین رده استانداردهای امنیتی روز دنیا و همچنین استانداردهای ملی ایران می باشند.

جهت آشنایی بیشتر می توانید کاتالوگ سیستم های اتوماسیون مرکزداده ها، مراکز سوییچ و سرور این موسسه را دانلود نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.

 
fx15 kilo aldırıcı maurers